Графік роботи: цілодобово

м. Житомир, Чуднівське шосе 1

UA / RU

Невідкладна медична допомога

В клініці Healing Ви можете скористатись послугами приватної швидкої допомоги з сучасним обладнанням і всім необхідним для надання кваліфікованої допомоги.

Невідкладна медична допомога

Приватна швидка допомога +380970817777

Миттєво прийдемо на допомогу!

Приватна клініка Healing (Житомир) спеціалізується на діагностиці та лікуванні всіх видів захворювань та ушкоджень суглобів, але також надає послуги платної швидкої допомоги, оформити виклик можна безпосередньо на сайті, або зателефонувавши нам. У клініці працюють виключно досвідчені лікарі різних напрямків, тому на виклик прибуде саме потрібний у конкретному випадку фахівець. Всі бригади повністю укомплектовані, є відмінне сучасне обладнання та набір усіх необхідних ліків. Healing працює за європейськими протоколами діагностики, лікування та реабілітації, співпрацює із закордонними клініками, тому в курсі всіх сучасних новинок у світі медицини. Окрім надання невідкладної допомоги, готові запропонувати якісне лікування у стаціонарі чи консультацію досвідченого вузького спеціаліста.

Невідкладна швидка допомога має бути справді невідкладною

Більшість українців уже звикли, що через проблеми фінансування виклик державної швидкої допомоги найчастіше рівносильний своєрідній лотереї. Якщо пощастить, бригада приїде вчасно, у фахівців виявляться необхідна апаратура та набір ліків, і вони зможуть приділити належну увагу хворому. Якщо не пощастить, чекати лікарів доведеться довго, а зробити кардіограму пацієнтові не буде чим. Не кажучи про те, що при необхідності госпіталізації хворого відвезуть до лікарні, куди вважають за потрібне, а не куди він хотів би потрапити. Тому все частіше люди звертаються до приватних клінік, де обслуговування на порядок краще. Звичайно, за виклик приватної невідкладної допомоги доведеться платити, але коли йдеться про здоров'я, заощаджувати не варто.

У яких випадках звертатися на швидку допомогу?

Якщо йдеться про людей, які страждають на хронічні захворювання, особливо серцево-судинні, то викликати медиків необхідно при погіршенні стану, коли звичні ліки не допомагають. В інших випадках невідкладна допомога потрібна при високій температурі, сильному кашлі, головних болях, непритомності, болях у животі або за грудиною, «гострому» животі. Сюди ж відносять різку слабкість та задишку, травми будь-якого характеру, укуси тварин та змій. У дітей, то до вже згаданих симптомів можна додати зневоднення, сплутаність свідомості, судоми, пронос, безупинне блювання. Зверніться в швидку, якщо малюк погано переніс вакцинацію.

Чому вигідніше викликати приватну швидку допомогу?

Крім вищезгаданих моментів, є й інші, які схиляють шальки терезів у бік приватних компаній. Почати з того, що завдяки хорошому фінансуванню приватні медичні центри мають у своєму розпорядженні великі ресурси щодо транспорту, медичного обладнання та персоналу. Навантаження таких медиків набагато менше, і є можливість приділити достатній час кожному пацієнту. Приватна невідкладна швидка безвідмовно приїжджає на виклики до пацієнтів похилого віку, не відмовляють навіть у послугах зняття похмільного синдрому. Інші переваги:

- платна диспетчерська служба реагує максимально оперативно – приватні «Швидкі» прибувають уже за кілька хвилин після виклику;
- у всіх медиків багатий досвід, у тому числі роботи з важкими пацієнтами, тому вміють швидко і грамотно приймати правильні рішення;
- є необхідне обладнання для надання невідкладної допомоги на місці та комфортні реанімобілі для перевезення хворих у стаціонар.
Крім того, перелік послуг трохи ширший, ніж у бюджетної організації, швидкий приватний візит медиків зможе вирішити більшу частину проблем, оскільки лікарі мають можливість надати допомогу за будь-яких ситуацій, включаючи реанімаційні заходи, інтенсивну терапію, екстрені пологи вдома.

Запис на прийом

Ми передзвонимо вам найближчим часом і уточнимо деталі візиту.

Запис на прийом

Зв'яжіться з нами

+38 097 081 77 77

м. Житомир, Чуднівське шосе 1
Графік роботи: цілодобово, без вихідних