Графік роботи: цілодобово

м. Житомир, Чуднівське шосе 1

UA / RU

Правова інформація

Правова інформація

Правова інформація

Приватна швидка допомога +380970817777

 

Політика щодо обробки персональних даних Загальні положення Ця Політика обробки персональних даних складена відповідно до вимог закону і визначає порядок обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних healing.zt.ua. (далі – Оператор). Оператор ставить своєю найважливішою метою і умовою здійснення своєї діяльності дотримання прав і свобод людини і громадянина при обробці його персональних даних, в тому числі захисту прав на недоторканність приватного життя, особисту і сімейну таємницю.Ця Політика Оператора щодо обробки персональних даних (далі-Політика) застосовується до всієї інформації, яку Оператор може отримати про відвідувачів веб-сайту https://healing.zt.ua

 

Основні поняття, що використовуються в політиці

Автоматизована обробка персональних даних-обробка персональних даних за допомогою засобів обчислювальної техніки;

Блокування персональних даних-тимчасове припинення обробки персональних даних (за винятком випадків, якщо обробка необхідна для уточнення персональних даних або за законом);

Веб-сайт-сукупність графічних та інформаційних матеріалів, а також програм для ЕОМ і баз даних, що забезпечують їх доступність в мережі Інтернет за мережевою адресою https:// healing.zt.ua;

Інформаційна система персональних даних-сукупність містяться в базах даних персональних даних, і забезпечують їх обробку інформаційних технологій і технічних засобів;

Знеособлення персональних даних-дії, в результаті яких неможливо визначити без використання додаткової інформації приналежність персональних даних конкретному користувачеві або іншому суб'єкту персональних даних;

Обробка персональних даних - будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), Витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних;

Оператор-державний орган, муніципальний орган, юридична або фізична особа, самостійно або спільно з іншими особами організуючі і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними;

Персональні дані-будь-яка інформація, що відноситься прямо або побічно до певного або визначеному Користувачеві веб-сайту https:// healing.zt.ua;

Користувач-будь-який відвідувач веб-сайту https://healing.zt.ua;

Надання персональних даних-дії, спрямовані на розкриття персональних даних певній особі або певному колу осіб;

Поширення персональних даних – будь-які дії, спрямовані на розкриття персональних даних невизначеному колу осіб (передача персональних даних) або на ознайомлення з персональними даними необмеженого кола осіб, у тому числі оприлюднення персональних даних у засобах масової інформації, розміщення в інформаційно-телекомунікаційних мережах або надання доступу до персональних даних будь-яким іншим способом;

Транскордонна передача персональних даних-передача персональних даних на територію іноземної держави органу влади іноземної держави, іноземній фізичній або іноземній юридичній особі;

Знищення персональних даних - будь-які дії, в результаті яких персональні дані знищуються безповоротно з неможливістю подальшого відновлення змісту персональних даних в інформаційній системі персональних даних і (або) результаті яких знищуються матеріальні носії персональних даних.

 Оператор може обробляти наступні персональні дані Користувача

Прізвище, ім'я, по батькові;

Номер телефону;

Адреса електронної пошти;

Заявка. тобто інтерес користувача на сайті;

Також на сайті відбувається збір і обробка знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів «cookie») за допомогою сервісів інтернет-статистики (Гугл аналітика та інших).

Перераховані вище дані далі по тексту політики об'єднані загальним поняттям персональні дані.

Цілі обробки персональних даних

Мета обробки персональних даних Користувача-укладення, виконання та припинення цивільно-правових договорів; надання доступу Користувачеві до сервісів, інформації та / або матеріалів, що містяться на веб-сайті https://healing.zt.ua; уточнення деталей замовлення.

Також Оператор має право направляти користувачеві повідомлення про нові продукти і послуги, спеціальні пропозиції і різні події для реалізації послуги відповідно до закону для реалізації для реалізації законних інтересів . Користувач завжди може відмовитися від отримання інформаційних повідомлень, направивши Оператору лист на адресу електронної пошти admine@estateinvestment.com. з позначкою " Відмова від повідомленнях про нові продукти і послуги та спеціальні пропозиції» або іншим зручним для користувача способом. Але ми насправді особливо нікому нічого не висилаємо.

Знеособлені дані користувачів, що збираються за допомогою сервісів інтернет-статистики, служать для збору інформації про дії користувачів на сайті, поліпшення якості сайту і його змісту.

 Правові підстави обробки персональних даних

Оператор обробляє персональні дані Користувача тільки в разі їх заповнення та/або відправки користувачем самостійно через спеціальні форми, розташовані на сайті https:// healing.zt.ua заповнюючи відповідні форми та / або відправляючи свої персональні дані Оператору, Користувач висловлює свою згоду з цією Політикою.

Оператор обробляє знеособлені дані про Користувача в разі, якщо це дозволено в налаштуваннях браузера користувача (включено збереження файлів «cookie» і використання технології JavaScript).

  Порядок збору, зберігання, передачі та інших видів обробки персональних даних

Безпека персональних даних, які обробляються Оператором, забезпечується шляхом реалізації правових, організаційних і технічних заходів, необхідних для виконання в повному обсязі вимог чинного законодавства в галузі захисту персональних даних.

Оператор забезпечує збереження персональних даних і вживає всіх можливих заходів, що виключають доступ до персональних даних неуповноважених осіб.

Персональні дані Користувача ніколи, ні за яких умов не будуть передані третім особам, за винятком випадків, пов'язаних з виконанням чинного законодавства.

У разі виявлення неточностей у персональних даних, користувач може актуалізувати їх самостійно, шляхом направлення Оператору повідомлення на адресу електронної пошти Оператора info@healing.zt.ua з позначкою»Актуалізація персональних даних".

Термін обробки персональних даних є відповідно до поточного законодавства. Користувач може в будь-який момент відкликати свою згоду на обробку персональних даних, направивши Оператору повідомлення за допомогою електронної пошти на електронну адресу Оператора info@healing.zt.ua з позначкою»відкликання згоди на обробку персональних даних".

  Прикінцеві положення

Користувач може отримати будь-які роз'яснення з питань, що стосуються обробки його персональних даних, звернувшись до оператора за допомогою електронної пошти info@healing.zt.ua. В даному документі будуть відображені будь-які зміни Політики обробки персональних даних Оператором. Політика діє безстроково до заміни її новою версією.

Тепер те ж саме, але іншими словами.

 Хто ми

Приватна клініка «Healing»

В основу роботи клініки покладено європейські протоколи діагностики, лікування та реабілітації.

Наші спеціалісти - команда лікарів, озброєних багаторічним досвідом роботи та передовим розробками в медичній практиці.

Ми допомагаємо нашим пацієнтам примножити та зберегти їх здоров'я. За що натомість отримуємо їхню любов та довіру.

У нас ви можете досягнути бажаного результату в найкоротші терміни, бо ми маємо все необхідне для цього.

Наша адреса сайту: https://healing.zt.ua/

Приватна клініка «Healing»

м. Житомир, Чуднівське шосе 1 
Графік роботи: цілодобово, без вихідних 

Ви можете зв'язатися з нами по телефону: +38 097 081 77 77 (Viber, Telegram).

E-mail: info@healing.zt.ua

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою

На сайті встановлені сервіси Google analytics. На деяких сторінках є відео з Youtube. Продовження роботи з сайтом означає згоду на використання сайтом цих сервісів і обробку Ваших даних цими сайтами і сервісами.Якщо ви залишаєте телефон, мав і ваше прізвище та ім'я, то це будуть Ваші персональні дані. А ми їх використовуємо, щоб надати послугу посередництва нерухомості. Якщо не хочете залишати контакти, то не залишайте, ніхто Вас не змушує.

Швидше за все це не перший сайт, який ви відвідуєте в Інтернеті. І знаєте, що відвідування сайтів залишають сліди. Сайти записують у Вас на комп'ютері так звані куки. Це робиться з рекламною метою, метою аналітики. Раніше нікого це не турбувало. Тепер про це треба попереджати. Якщо не хочете, щоб куки записувалися у Вас в комп'ютері і телефоні, вимкніть їх запис у Вас в налаштуваннях браузера.

Статті на цьому сайті можуть включати вбудований вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), подібний вміст поводиться так само, як якщо б відвідувач зайшов на інший сайт.Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати данні, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за вашим взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

Які у вас права на ваші дані

При наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали Коментарі, то ви можете запросити файл експорту персональних даних, включаючи надані вами дані. Ви також можете запросити видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов'язані зберігати в адміністративних цілях, за законом або цілях безпеки.

Запис на прийом

Ми передзвонимо вам найближчим часом і уточнимо деталі візиту.

Запис на прийом

Зв'яжіться з нами

+38 097 081 77 77

м. Житомир, Чуднівське шосе 1
Графік роботи: цілодобово, без вихідних