Графік роботи: цілодобово

м. Житомир, Чуднівське шосе 1

UA / RU

Судинна хірургія

Завдання судинного хірурга або ангіохірург полягає в точній діагностиці патологій і результативному лікуванні органів кровоносної системи (вен,судин, артерій, лімфатичних проток).

Судинна хірургія

Приватна швидка допомога +380970817777

Варикозне розширення вен - найвідоміше, але не єдине захворювання кровоносних судин, з яким доводиться стикатися не менше 40% людей. З цим та іншими судинними захворюваннями покликана боротися ангіологія або судинна хірургія.

Судинні хірурги клініки "Healing" м. Житомир знають як повернути красу і здоров'я вашим ногам!

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ

Лікування захворювань на ранніх стадіях завжди швидше і простіше, ніж лікування старої хвороби, симптоми якої тривалий час ігнорувалися. Тому наполегливо рекомендується відвідати судинного хірурга при появі таких симптомів: 
біль у литкових м'язах під час ходьби

  • оніміння
  • біль в стопах
  • судинні зірочки на ногах
  • зміна кольору ніг
  • гангрена або виразка на нозі

Первинний прийом пацієнта полягає в огляді хворого, проведенні докладної бесіди, зборі анамнезу та постановці попереднього діагнозу. Після цього лікар призначає лікування, яке швидко і ефективно допоможе пацієнту. 
Судинні хірурги клініки «Healing» володіють широким арсеналом засобів для лікування судинних захворювань: від медикаментозного лікування до склерозування судин і лазерного лікування варикозу вен. 
Всі процедури, що проводяться судинним хірургом малоінвазивні, а тому практично безболісні для пацієнтів. Відновлювальний період після лікування лазером мінімальний і ви зможете повернутися до повсякденного життя в самі стислі терміни.

Запис на прийом

Ми передзвонимо вам найближчим часом і уточнимо деталі візиту.

Запис на прийом

Зв'яжіться з нами

+38 097 081 77 77

м. Житомир, Чуднівське шосе 1
Графік роботи: цілодобово, без вихідних