Графік роботи: цілодобово

м. Житомир, вул. Домбровського 2а

UA / RU

Наші послуги

Консультація у фахових лікарів дає змогу виявити хворобу на ранніх стадіях, та попередити ускладнення. Слідкуйте за своїм здоров'ям з нами!

Дитячий невролог – дуже важливий вузькопрофільний лікар для малюків. В область його спеціалізації входить спостереження за психомоторним розвитком дитини від самого народження, в перші місяці з подальшим коректуванням при необхідності. Лікар займається попередженням, діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферійної нервової системи, вроджених та набутих.

Докладніше

Дитячий організм вимагає особливої уваги з боку батьків і лікарів. Близько 5% дітей мають захворювання, які потребують хірургічного втручання. Дуже важливе своєчасне виявлення цих порушень, тому необхідно вчасно показати свою дитину хірургу

Докладніше

Прийом дитячого ортопеда-травматолога входить в перелік профілактичних оглядів малюків першого року життя. Дуже важливо вчасно виявити патологію тазостегнового суглоба. У віці півтора і двох років також слід відвідати фахівця, щоб він зміг оцінити формування стопи малюка. В 3 роки огляд дитини ортопедом потрібен для оцінки формування постави.

Докладніше

Дитячий лікар-дієтолог - це вузькоспеціалізований фахівець в області правильного харчування. Його головне завдання полягає в складанні збалансованого раціону з урахуванням віку і анатомічних особливостей організму дитини. Якісні продукти і їх грамотне поєднання є запорукою здоров'я пацієнта, а дієтологія - основою лікування багатьох захворювань.

Докладніше

Висококваліфікований лікар-педіатр, приїхавши за викликом, огляне дитину, дасть рекомендації, призначить план обстеження і лікування, в подальшому консультуватиме по телефону.

Докладніше

Клініка Healing використовує сучасний японський томограф Hitachi AIRIS 0.2T відкритого типу.

Докладніше

Про центр

Ми проводимо діагностику та лікування всіх видів захворювань і пошкоджень суглобів. Спеціалізуємося на сучасних безпечних малоінвазивних методах лікування.

Наша сила — команда лікарів, які люблять свою справу і постійно вдосконалюють навички.

Фахівці кожен день проходять медичний огляд і приймають пацієнтів у масках, які змінюють кожні 2 години.

Ми побудували провідну приватну клініку в Житомирі. Нас рекомендують своїм рідним і близьким, нам довіряють найцінніше — Здоров'я!

Сертифікати та ліцензії

Запис на прийом

Ми передзвонимо вам найближчим часом і уточнимо деталі візиту.

Запис на прийом

Зв'яжіться з нами

+38 097 081 77 77

м. Житомир, вул. Домбровського 2а
Графік роботи: цілодобово, без вихідних