Графік роботи: цілодобово, без вихідних
м. Житомир, Чуднівське шосе 1
RU
/
 
Наші послуги
Консультація дитячого лікаря
Консультація у фахових лікарів дає змогу виявити хворобу на ранніх стадіях, та попередити ускладнення. Слідкуйте за своїм здоров'ям з нами!
Дитячий невролог
  Дитячий невролог – дуже важливий вузькопрофільний лікар для малюків. В область його спеціалізації входить спостереження за психомоторним розвитком дитини від самого народження, в перші місяці з подальшим коректуванням при необхідності. Лікар займається попередженням, діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферійної нервової системи, вроджених та набутих.
  Дитячий хірург
   Дитячий організм вимагає особливої уваги з боку батьків і лікарів. Близько 5% дітей мають захворювання, які потребують хірургічного втручання. Дуже важливе своєчасне виявлення цих порушень, тому необхідно вчасно показати свою дитину хірургу
   Ортопед-травматолог
    Прийом дитячого ортопеда-травматолога входить в перелік профілактичних оглядів малюків першого року життя. Дуже важливо вчасно виявити патологію тазостегнового суглоба. У віці півтора і двох років також слід відвідати фахівця, щоб він зміг оцінити формування стопи малюка. В 3 роки огляд дитини ортопедом потрібен для оцінки формування постави.
    Дитячий-гастроентеролог
     Дитячий лікар-дієтолог - це вузькоспеціалізований фахівець в області правильного харчування. Його головне завдання полягає в складанні збалансованого раціону з урахуванням віку і анатомічних особливостей організму дитини. Якісні продукти і їх грамотне поєднання є запорукою здоров'я пацієнта, а дієтологія - основою лікування багатьох захворювань.
     Виклик Педіатра додому
      Висококваліфікований лікар-педіатр, приїхавши за викликом, огляне дитину, дасть рекомендації, призначить план обстеження і лікування, в подальшому консультуватиме по телефону.
      Ультразвукова Діагностика
      Лабораторні аналізи
      Про центр
      • З любов'ю та турботою про Ваших малюків ми відкриваємо двері закладу, де в комфортних умовах, без черг Ви отримаєте якісну та своєчасну медичну допомогу. Клініка, де наші маленькі пацієнти будуть проходити обстеження без страху, та лише з позитивними емоціями.
       "Здорова Дитина - Щаслива Родина"
      1. Детальніше про центр
      2. Сертифікати та ліцензії
      Запис на прийом
      Ми передзвонимо вам найближчим часом і уточнимо деталі візиту.
      Партнери
      Наш партнер — Clinic Bel Etage, Дюсельдорф, Німеччина. Спеціалізація — ортопедія, травматологія, нейрохірургія. Проводять онлайн консультації, оперативні втручання на базі клініки.
     1. Зв'яжіться з нами
      • +38 097 081 77 77
      • м. Житомир, Чуднівське шосе 1
      • Графік роботи: цілодобово, без вихідних