Графік роботи: цілодобово, без вихідних
м. Житомир, Чуднівське шосе 1
RU
/
 
График работы: круглосуточно, без выходных
г. Житомир, Чудновское шоссе 1
RU
/
 

Ортопедія і травмотологія

Ортопедія і травматологія займається попередженням, виявленням і лікуванням патологій опорно-рухового апарату (ОДА): хребта, кінцівок, черепа, м'язів, сухожилок, хрящів в результаті травм та/або захворювань.
Співробітники травматологічного підрозділу клініки
Опрелянський Ігор Ростиславович
лікар ортопед-травматолог

Стаж роботи – 18 років.
Напрямок роботи
Травматологія
 • Рани, різні травми, вивихи, розтягнення і переломи - ось неповний список того, чим займається ортопед-травматолог. У нашому відділенні травматології проводиться лікування різноманітних захворювань, зокрема артрозів, артритів, епікондиліта, бурситів, плоскостопості.
Досвідчені ортопеди-травматологи успішно справляються з різними порушеннями постави, болями в спині і шиї, артрозами, артритами та іншими захворюваннями. Крім цього, тут надають екстрену допомогу пацієнтам з наступними проблемами:

 • садна, забиті місця;
 • вивихи і переломи рук/ніг;
 • розтягнення зв'язок;
 • ушкодження м'язів/сухожиль;
 • компресійні травми;
 • виробничі або побутові ушкодження;
 • різані рани;
 • плоскостопість або інші проблеми зі стопою;
 • укуси тварин.
Ортопедія
 • Ортопедія традиційно пов'язана з розділом клінічної медицини, котра вивчає пошкодження опорно-рухового апарату (кісток, суглобів, м'язів, зв'язок, сухожилків) та з травматологією.
Травма кінцівок, суглобів, ушкодження зв'язок, біль у суглобах, обмеженість рухів, деформація кінцівок (артроз, остеоартроз, остеохондроз) — це вагома причина для звернення до ортопеда-травматолога.
Наша клініка пропонує інноваційні методи консервативного лікування, можливість оперативних втручань провідних фахівців України з подальшою реабілітацією в клініці.
Одним з підрозділів ортопедії й травматології є протезування — прогресивна медико-технічна дисципліна, яка займається виготовленням і використанням протезів та ортезів (корсетів, бандажів, спеціального взуття та устілок) для реконструкції втрачених форм та функцій опорно-рухового апарату.
До захворювань, які потребують консультації ортопеда відносять порушення постави, викривлення хребта (сутулість, сколіоз, асиметрія хребта тощо) і т.д.
Процес консультації ортопеда-травматолога передбачає збір анамнезу для вивчення причин та механізму виникнення симптомів. Проводиться оцінка результатів рентгену чи магніто-резонансного обстеження (МРТ), в окремих випадках призначається комп'ютерна томографія (КТ).
Під час постановки діагнозу лікар може призначити наступні дослідження: аналіз крові на біохімічний аналіз, аналіз крові на вміст вітамінів та визначення щільності кісток. Лікар визначає етапність індивідуальної схеми лікування та методики реабілітації після оперативних втручань.
Як і коли проводять операції
Обстеження
День операції визначається у зручний для пацієнтки час. Хвора отримує список обстежень який необхідно пройти для оцінки загального стану організму і виключення протипоказань
Доопераційна підготовка

У день операції проводиться доопераційне дослідження для передопераційної розмітки та планування оперативного втручання.
Анастезія

Пацієнта переодягають в одноразовий халат та проводять в одномісну палату, де вона очікує на анестезіолога для виключення під час бесіди усіх можливих факторів ризику операції
Операція
Після спілкування з анестезіологом пацієнта заводять у доопераційну палату, звідки на окремій каталці хворого транспортують в операційну. Фахівці проводять операцію
Післяопераційне відновлення
По завершенню операції хворий деякий час знаходиться у післяопераційній палаті під наглядом медичного персоналу до повного відновлення свідомості. Далі хворого переводять в одномісну палату, де можуть знаходитись родичі
Виписка
Пацієнта у день операції залишаються під наглядом чергового медичного персоналу на ніч. У стаціонарі хворим доступне триразове харчування. Виписка відбувається на наступний день. Перев'язки проходять в оглядовому кабінеті клініки із частотою яку визначає лікуючий лікар
Описана послідовність у день операції характерна для усіх оперативних втручань, що описані у прайслисті.
Запис на прийом
Ми передзвонимо вам найближчим часом і уточнимо деталі візиту.